Медичний центр Атланта

 

 

У сучасному світі в умовах мегаполісу кожній жінці потрібне регулярне відвідування гінеколога. Медичний центр Атланта – вузькоспеціалізований медичний заклад, в якому здійснюється виявлення та лікування найбільшої частини жіночих хвороб. Ми працюємо у сфері медичних послуг з 2003 року.

Робота нашої клініки спрямована на збереження та підтримання здоров’я жінки. Медичний центр Атланта оснащений сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє виявляти гінекологічні забілювання на ранніх стадіях розвитку.

Запрошуємо Вас відвідати нашу клініку. Тут ведуть прийом кваліфікований лікар гінеколог та уролог, які мають багаторічний досвід роботи та регулярно підвищують свою кваліфікацію. Фахівці клініки беруть участь в українських та зарубіжних науково-практичних конференціях з гінекології та пренатальної діагностики.

У нас Ви зможете отримати професійну консультацію гінеколога та уролога, пройти ультразвукову діагностику (УЗД), здати аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом. Клініка пропонує комплексну програму ранньої діагностики жіночих захворювань. Загальновідомо, що попередження чи лікування будь-якої патології, виявленої на ранній стадії, завжди ефективніше. Консультації фахівців проводяться за попереднім записом, у зручний для вас час.

Основний принцип нашої роботи – доброзичливі та довірчі стосунки між пацієнтом та співробітниками, спокійна атмосфера, індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

 

 

Наші сертифікати

  

×

Make an appointment and we’ll contact you.