Аборт, переривання вагітності на ранніх термінах, медикаментозний аборт, вакуум-аспірація (вакуумрегуляція)

 

 

Аборт або вакуум-аспірація (так званий міні-аборт або ваккумрегуляція) – це вилучення (аспірація) ембріона з порожнини матки, створюючи негативний тиск за допомогою вакуумного апарата. Ця операція (аборт за допомогою вакуум-аспірації) проводиться під наркозом.

Можливий максимальний термін затримки менструації — 21 день.

 

Медикаментозний аборт або медикаментозне переривання вагітності у Києві на Позняках

 

Медикаментозный аборт або медикаментозне переривання вагітності – це переривання вагітності, що спричиняється лікарськими засобами. Успішним медикаментозний аборт вважається у разі, коли відбувається повне переривання вагітності без необхідності хірургічного втручання.
 

Ефективність медикаментозного аборту становить 98% на ранніх стадіях вагітності (21 день затримки чи 5 тижнів вагітності).

 

Медикаментозний аборт, який проводиться під наглядом лікаря, є цілком безпечним. Сучасні препарати не мають довгострокової дії і не впливають на загальний стан здоров’я жінки.

 

Метод медикаментозного переривання вагітності був рекомендований Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я як ефективний і цілком безпечний вид аборту.

 

Прийом ведеться у Києві (лівий берег) на Позняках за адресою вул. Драгоманова, 17 (в пішій доступності від метро Позняки чи Харківська).
Звертайтеся до медичного центру Атланта та будьте здорові!

 

 

 

 

×

Make an appointment and we’ll contact you.