Естетична гінекологія

 

 

МОДА та КОНКУРЕНЦІЯ диктують динаміку змін естетичних стандартів у жінок.

Збільшення тривалості життя та середнього віку жінок ставлять завдання щодо покращення якості життя. Тому виникає потреба у відновленні клітинних структур як обличчя і тіла, а й інтимної зони. Естетична гінекологія — одна з найделікатніших сфер в гінекології. Проблеми, що з’являються в цій галузі, доставляють серйозний дискомфорт, і, нажаль, не кожна представниця прекрасної статі готова звернутися до лікаря за допомогою в такому делікатному питанні. Проте вікові зміни в інтимній зоні багато в чому впливають на сексуальну задоволеність та якість життя жінки загалом. Вирішити ці проблеми допоможе естетична гінекологія.

Естетична гінекологія — це новий напрямок, що активно розвивається а наші дні в гінекології, який дозволяє вирішити різноманітні жіночі проблеми без операційного втручання.

З віком у жінки виникають патологічні зміни в інтимній зоні: вагінальна атрофія, сексуальна дисфункція, вагінальна релаксація, стресове нетримання сечі. Неможливість насолодитись усім спектром почуттів під час статевого акту може наступити і після пологів. Виною тому – той самий синдром вагінальної релаксації, викликаний розтягуванням стінок піхви.

Вирішити всі ці проблеми, зберегти сексуальне здоров’я, віддалити настання менопаузи допоможе естетична гінекологія.

До сучасних методів корекції проблем інтимної зони відносяться:

 • Освітлення (відбілювання) шкіри в інтимній зоні.
 • Лабіопластика – корекція форми та розмірів малих статевих губ.
 • Інтимний філінг – поповнення об’єму, відновлення симетрії великих статевих губ за допомогою філерів.

Показання до призначення інтимного філінгу:

 • Незадоволеність естетичним видом інтимної зони
 • Незадоволеність якістю сексуального життя
 • Атрофія слизової оболонки піхви
 • Функціональні порушення

Контурна інтимна пластика — безопераційний спосіб удосконалення зовнішнього вигляду та чутливості інтимної зони. Інтимний філінг застосовується для корекції форми малих та великих статевих губ, стінок піхви та наповнення (аугментації) точки G.

Суть методу: ін’єкції філерів на основі гіалуронової кислоти, сумісної із тканинами людини. Філери вирівнюють контури тканин, надають їм об’єму та пружності.

Ефект: омолодження та поліпшення зовнішнього вигляду інтимної зони, підвищення тонусу м’язів тазової області, покращення ступеня зволоження слизової оболонки статевих органів та корекція стану нетримання сечі.

Результат:

 • підвищення лібідо;
 • поліпшення якості сексуального життя;
 • підвищення чутливості інтимної зони;
 • подолання комплексу неповноцінності та естетичної незадоволеності.
 • поліпшення любрикації (зволоження) та усунення диспареунії (відчуття болю, дискомфорту при статевій близькості).
 • посилення оргазму під час статевої близькості.
 • естетичний ефект від процедури зберігається до 1 року.

Завдання спеціаліста – підбір терапії, що забезпечує усунення гінекологічних та соматичних порушень, ефективна корекція сексуальних дисфункцій, покращення якості сексуального життя.
В естетичній гінекології широко використовується метод ниткової пластики.

Ниткова пластика піхви — унікальний метод корекції естетичних дефектів зовнішніх статевих органів та піхви, отриманих в результаті фізичних навантажень, вагітності та пологів, схильності до запорів, змін маси тіла та вікових змін.

Суть методу: використання ниток із двонаправленими насічками, які стягують ослаблені м’язи піхви. При розсмоктуванні ниток утворюється фіброзна тканина, яка формує надійний каркас м’язів і перешкоджає повторному розтягуванню тканин піхви.

Ефект: відновлення природної анатомії м’язів промежини та звуження розміру входу у піхву, поліпшення тонусу та еластичності шкіри в інтимній зоні, покращення якості сексуального життя, підвищення чутливості інтимної зони, зниження ризику частоти запальних та інфекційних захворювань статевих органів

Естетичний ефект від процедури зберігається тривалий час.

Незважаючи на делікатність питання, естетична гінекологія є одним із найбільш затребуваних напрямків. Завдяки новітнім технологіям та безболісним процедурам мільйони жінок отримали унікальну можливість усунути естетичні та функціональні недоліки, пов’язані як з віковими змінами, так і з індивідуальними особливостями. можливосі естетичної гінекології в інтимній сфері просто вражають, а головне – допомагають повернути упевненість у собі.
 

 

Клініка Атланта пропонує:

Естетична гінекологія

НайменуванняВартість, грн
Ниткова пластика піхви (перинеопластика під місцевою анастезіею)14000
Ниткова пластика піхви (перинеопластика під наркозом)16000
Лабіопластика8500
Біоревіталізація Pluryal Classis 1ml6500
Інтимний пілінг (відбілювання аногенітальної зони - статеві губи, промежина)3000
Контурна пластика8500
Контурна пластика + точка G 1 шприц (з наркозом)14000
Збільшення великих статевих губ Pluryal Volume 2ml12000

Спеціаліст з естетичної гінекології веде прийом у Києві (лівий берег) на Позняках за адресою вул. Драгоманова, 17 (в пішій доступності від метро Позняки чи Харківська).
Звертайтеся до медичного центру Атланта та будьте красиві, здорові та щасливі!

(044) 572-00-60; (050) 381-77-57;

 

 

 

 

×

Make an appointment and we’ll contact you.