Малі оперативні втручання

 

 

Наша клініка проводить гінекологічні та урологічні малі оперативні втручання. Переривання вагітності на ранніх термінах (вакуум-регуляція)

Кріодеструкція шийки матки

Сучасний спосіб лікування певних патологій шийки матки (ерозії, дисплазії). Ефективність методу – 97-98 %.
Операція проводиться за допомогою спеціального апарату (кріодеструктора), заповненого рідким азотом при температурі -192 С практично безболісно.

Діатермокоагуляція

Використовується для лікування ерозій шийки матки, видалення дрібних кіст, поліпів. Процедура проводиться радіохвильовим методом.

Діатермоконізація

Використовується для лікування важких дисплазій (передракових захворювань шийки матки), старих післяпологових розривів шийки матки, ектропіону (виворіт шийки матки), у поєднанні з гіпертрофією (збільшенням) та елонгацією (подовженням) шийки матки. Операція більш болісна, ніж діатермокоагуляція, і може проводитися під місцевою анестезією або навіть наркозом.

Поліпектомія

це хірургічна маніпуляція, мета якої – видалення поліпа. Існують кілька видів усунення поліпів, залежно від локалізації, розмірів, кількості (одиночні або множинні), структури (на вузькій ніжці, широкій основі, поліпи, що стеляться) і різновиди. Весь видалений матеріал після поліпектомії підлягає обов’язковому гістологічному аналізу.

Роздільне діагностичне вишкрібання

Під вишкрібанням мається на увазі видалення слизової оболонки матки. У цьому проводиться видалення не всієї слизової оболонки, лише її функціонального (поверхневого) шару. Вишкрібання може бути проведено як у діагностичних, так і в лікувальних цілях. За допомогою вишкрібання проводиться видалення патологічно зміненого ендометрію, патологічних утворень порожнини матки та цервікального каналу.

Показанням для проведення даної процедури є маткова кровотеча, гіперплазія ендометрію, підозра на наявність залишків плодового яйця в матці при неповному аборті, поліпи ендометрію, шийки матки цервікального каналу. Діагностичне вишкрібання — болісна процедура, тому вона зазвичай проводиться під наркозом. Зіскрібки, взяті під час процедури, доправляються до лабораторії для гістологічного дослідження.

Вакуум-регуляція або міні аборт.

Переривання вагітності на ранніх термінах. Процедура проводиться до 7го тижня вагітності. Перед процедурою лікар гінеколог робить УЗД органів малого тазу, встановлює факт вагітності, точно визначає термін. Операція відбувається під загальним наркозом. Після переривання призначається протизапальна терапія, проводиться УЗД.

З питань планування вагітності та методів контрацепції Ви завжди можете проконсультуватися з нашим гінекологом.
 

 

Прийом проводиться у Києві (лівий берег) на Позняках за адресою вул. Драгоманова, 17 (в пішій доступності від метро Позняки чи Харківська).
Звертайтеся до медичного центру Атланта та будьте здорові!

 

 

 

×

Make an appointment and we’ll contact you.